تاثیر دعا در مه مغزی

آیا از تاثیر دعا در مه مغزی اطلاع دارید؟

 • آیا از تاثیر دعا در مه مغزی اطلاع دارید؟

  ارتباط برقرار کردن همیشه برای رفع نیازهای مختلف نیست بلکه ارتباط برقرار کردن میتواند به معنای تخلیه ی بار سنگین روانی از ذهن می باشد. دعا یکی از بهترین راهکارها برای تخلیه ی فشار ها و استرس های مختلفی است که در طول روز متحمل می شویم. باید بدانید که تاثیر دعا در مه مغزی واضح است و می توانیم برخی از راهکارهایی که شما هم می توانید از آنها استفاده کنید را ذکر کنیم. برای اینکه بتوانیم تصویر واضحی از دعا به شما ارائه کنیم باید بدانیم که واقعاً ارتباط با خدا چیست؟ آیا دعا یعنی با استفاده از برخی کلمات که معنای آنها را هم نمی دانیم و حتی به سختی هم آنها را تلفظ می کنیم، با خدا صحبت کنیم؟ دعا می تواند تنها نردبان آسمانی زندگی ما به سوی زندگی راحت باشد.

  تاثیر دعا در مه مغزی

  تاثیر دعا در مه مغزی

  چگونه از تاثیر دعا در مه مغزی استفاده کنیم؟

  برخی ها راه های مختلفی را برای دعا کردن و دوری از مشکلات مختلف زندگی ارائه می‌ کنند تا بتوانند به اهدافی که دارند برسند. لذا اجازه دهید در همین ابتدا هدف نهایی برای دعا کردن را ذکر کنیم. هدف نهایی باید رسیدن به آرامش باشد؛ آرامش می تواند تمام مه سیاه و آلوده ی موجود در ذهن را دور کند و در این صورت شما می توانید از تمام فضای ذهنی تان برای موضوعات مختلف استفاده کنید. اما یک سوال به وجود می آید، چگونه می توانیم با خداوند ارتباط برقرار کنیم و از طریق این راه آرامش خوبی را به دست بیاوریم و ذهنمان را به مسائل آلوده، کثیف نکنیم و همچنین بتوانیم از تاثیر دعا در مه مغزی استفاده کنیم؟ به طور خاص و به طور عام می‌ توانیم با خداوند ارتباط برقرار کنیم. هر کدام از این موارد را توضیح می دهم تا بتوانید از طریق آن ها زندگی آرام و بدون دغدغه ای برای خودتان به وجود بیاورید.

  راه های ارتباط با آرامش مطلق

  امروزه وقت و عمر انسان دیگر متعلق به خودش نیست و این تایم های کاری هستند که برای او برنامه ریزی می کنند و انسان باید تابع این نوع برنامه باشد؛ لذا هیچ اختیار و انتخاب به خصوصی در زندگی اکثر ما دیده نمی شود. امروزه یکی از نیازهای اساسی ما اختصاص دادن وقت کافی برای ارتباط با خود و برای برقراری ارتباط با خدا است. اگر می خواهید تاثیر دعا در مه مغزی را ببینید باید یکی از دو راهکار زیر را انتخاب نمایید:

  • دوست داشتن همه :

  امروزه یکی از مشکلاتی که گریبانگیر همه ی ما انسان ها شده است، داشتن احساس تنفر از همنوعان خود است. این تنفر شاید همیشه در شکل و شمایل خاصی نباشد یعنی ممکن است بارزترین شیوه ی این تنفر در مرتد دانستن یک فرد باشد ولی از کجا معلوم که این برداشت ما درست باشد؟ زمانی که خواستید فردی را قضاوت کنید و مثلاً از ظاهر او خوشتان نیامد، در ابتدا یک آینه بیابید و به روی خودتان نگاه کنید. در چشم هایتان بنگرید و از خودتان بپرسید مگر من انسان کاملاً درستی هستم؟! شاید فردی بگوید یعنی چه که همه را دوست بداریم یعنی برای همه ی انسان ها در روز تولدشان کادو بخریم؟ این تفکر غلط است و برداشت درستی از صحبت ما نمی باشد. زمانی که می گویم همه را دوست بدارید یعنی اینکه در اعماق قلبتان نخواهید و راضی نباشید برای کسی اتفاق بدی بیفتد.

  • تاثیر دعا در مه مغزی

   تاثیر دعا در مه مغزی

   انجام فرامین الهی :

  یکی دیگر از راه هایی که می تواند ذهن انسان را آرام کند و هر نوع احتمال ترسناکی در مورد زندگی را از بین ببرد، اطاعت از فرامین خاص خداوند است. این فرامین خاص برای هر کدام از انسان ها مشخص و روشن است یعنی هر کس با توجه به دینی که دارد می‌ تواند دستورات صریح خداوند را اجرا نماید.

  نکته هایی که در مورد تاثیر دعا در مه مغزی وجود دارند

  یک معنای بهتر برای اینکه بتوانیم تاثیر دعا را در از بین بردن مه مغزی ببینیم چنین است که به جای آنکه درخواست های خود را از خداوند بخواهیم، به نقد خویش بپردازیم. یعنی اینکه از وضع نامطلوب فعلی خود پلی بسازیم تا بتوانیم به وضع دلخواهمان در آینده برسیم. به نظرتان آیا ارتباط با خدا به معنای این است که برخی از حرف هایمان را پنهان کنیم و اجازه ندهیم بیان شوند؟ حرف های ناگفته مانند فریاد کشیدن در زیر اقیانوس است. زمانی که با خداوند صحبت می کنید هر چه دلتان می خواهد به او بگویید و هیچ استرس و واهمه ای از رازداری و امانت داری او نداشته باشید زیرا این کار باعث می شود که بار سنگینی از فشارهای روحی شما برداشته شود.

  امتیاز شما به این صفحه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  بی توجهی به احساس گناه در نهایت مه مغزی به وجود خواهد آورد
  باورهای غلط که اگر با آنها زندگی کنیم دچار مه مغزی میشویم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بستن
  منو
  بستن

  سبد خرید

  بستن

  بستن

  دسته بندی ها

  Call Now Button