اسپری کتامین در فیبرومیالژیا (اسپرواتا)

 • Spravatoاسپری اسپرواتو چیست؟اسپراواتو یک اسپری بینی کتامین است. کتامین از دهه 1960 به عنوان ماده بیهوشی استفاده می شود. با این حال ، اخیراً ، محققان و پزشکان پزشکی استفاده های اضافی برای دوزهای کمتری از دارو مانند درمان درد مزمن و افسردگی مقاوم در برابر درمان پیدا کرده اند.کتامین از مولکولهای تصویر آینه: S-ketamine و R-ketamine تشکیل شده است. Spravato فقط شامل مولکولهای S-ketamine است. از آنجا که کتامین خطر ابتلا به سوءاستفاده را به همراه دارد ، اسپری داخل بینی فقط به عنوان یک روش درمانی داخل بدن در دسترس است.

  Spravato برای درمان چیست؟

  Spravato یک روش خط اول برای درمان درد نیست. دکتر بورز Spravato را فقط در شرایطی که سایر روشهای درمانی به طور موثری کاهش ندهند ، تجویز می کند. به عنوان مثال ، او ممکن است Spravato را برای این موارد تجویز کند:

  سردرد و میگرن
  درد مزمن
  فیبرومیالژیا
  درد مفاصل
  کمردرد
  گردن درد

  اگر با درد مزمن زندگی می کنید که به سایر روشهای درمانی مداخله‌ای برای کنترل درد پاسخ نداد ، در مورد Spravato و گزینه های درمانی خود با دکتر Bowers صحبت کنید.

  در طول درمان Spravato چه انتظاری باید داشته باشم؟

  دکتر بورز Spravato را در مطب  خود ارائه می دهد. شما با دمیدن اسپری بابینی شروع می کنید. در حالی که بیمار در یک صندلی راحت استراحت میکند. برخی از بیماران علائمی مانند شناور شدن ، خارج روح از  بدن ، سوزن سوزن شدن و توهم خفیف را تجربه می کنند..
  ید.

  آیا Spravato بی خطر است؟

  Spravato بی خطر است. نه تنها مورد تأیید FDA است ، بلکه وقتی از اسپری بینی استفاده می کنید تیم بالینی  شما را مشاهده می کنند تا اینکه عوارض جانبی دارو قطع نشود.تا  بیماربه خانه برود ، همچنین ،  پس از خواب خوب شب باید به سطح انرژی طبیعی خود برگردید

  امتیاز شما به این صفحه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  کتامین در درمان فیبرومیالژیا
  کتامین در فیبرومیالژیا در ایالت فلوریدا امریکا

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بستن
  منو
  بستن

  سبد خرید

  بستن

  بستن

  دسته بندی ها

  Call Now Button