افسردگی سالمندان

توضیحاتی در مورد افسردگی سالمندان

 • ⁠⁠⁠توضیحاتی در مورد افسردگی سالمندان

  ⁣راه‌های کمک به سالمندان برای مقابله با افسردگی:     /افسردگی سالمندان

  1⃣ از خانه بیرون آمدن‌: پارک رفتن و ناهار را با دوستانتان میل کردن. قدم‌‌زدن، انجام فعالیت‌های هنری، دیدن فیلم و یا رفتن به موزه و هر‌آنچه باعث فعال نگه داشتن ذهن و جسم شود.

  2 کاهش زمان های تنهایی: با دیگران در ارتباط باشید و اگر قادر به حرکت نیستید از کسانی که دوستشان دارید دعوت کنید تا به دیدنتان بیایند و یا با تلفن با آن‌ها در تماس باشید. بیرون رفتن گروهی‌، ملاقات با دوستان و آشنایان‌، رفتن به اجتماعات و گروه‌های همسالان می‌تواند فرد سالمند را در مقابله با تنهایی و انزوا یاری دهد‌.

  .

   

  3داوطلب کمک به دیگران شدن‌: کمک به دیگران یکی از بهترین راه‌های به‌دست‌آوردن ارزش و احترام و کسب آرامش در این دوران است‌

  .4⃣ مشغول به یادگیری مهارتی جدید شدن: به‌دنبال فعالیت‌هایی بروید که همیشه آرزوی انجام آن را داشته و قادر باشد خلاقیت شما را شکوفا سازد.

  ;5ورزش کردن‌: اگر بیمار و ناتوان هستید راه‌های بسیاری وجود دارد تا قدرت بدنی خود را بالا ببرید حتی روی صندلی و ویلچر.

  6⃣ مصرف وعده‌های غذایی سالم ‌: یک رژیم غذایی ناسالم باعث تشدید افسردگی می‌شود‌. بنابراین سعی کنید رژیم غذایی‌تان مملو از سبزیجات‌، میوه‌، حبوبات و پروتئین کافی باشد‌.7 درمان دارویی مؤثر داشته باشید: به عنوان مثال داروهای ضدافسردگی می‌توانند در بازگرداندن تعادل به هدایت‌کننده‌های عصبی مفید باشند.

   

  امتیاز شما به این صفحه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  مختصری در مورد آیین همسرداری
  غرور چیست ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بستن
  منو
  بستن

  سبد خرید

  بستن

  بستن

  دسته بندی ها

  Call Now Button