ثروت

‍ مقایسه عادات روزانه افراد ثروتمند و افراد فقیر

 • ‍ مقایسه عادات روزانه افراد ثروتمند و افراد فقیر؛

  پولدار بودن هیچ ربطی به شانس ندارد و تمامی ارتباطش به عادات است. بسیاری از آنچه او «عادات غنی» می نامد، تنها الگوهای ذهنی یک فرد است. /ثروت

  مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد افراد دارای یکسری عادت های پولدارانه و فقیرانه هستند.

  پولدار ها برای خودشان اهداف سالانه و ماهانه تعریف می کنند و آن ها را روی کاغذ می نویسند.فقرا آرزو می کنند ولی پولدار ها هدف تعیین می کنند.گاهی اوقات اهداف تعیین شده تنها آرزو هستند.هدف دو ویژگی دارد؛ قابل دستیابی است و راه حل عملی برای رسیدن به آن دارد.

  افراد پولدار نه تنها هر روز فهرستی از کارهای روزانه خود تهیه می کنند بلکه 67 درصد آن ها موفق می شوند همان روز 70 درصد آن ها راه را به پایان می رسانند.افرادی که نمی دانند از زندگی چه می خواهند تنها به دور خود می چرخند و از زمین و زمان شاکی هستند.

  فقط 6 درصد پولدار ها وقت شان را صرف تماشای برنامه های تلویزیون می کنند.این میزان برای افراد فقیر 78 درصد است.افراد پولدار سعی می کنند به بهترین نحو از ساعت های روز استفاده کنند و بازدهی خود را افزایش دهند.

  افراد پولدار عاشق مطالعه اند اما نه هر کتابی.آن ها کمتر سراغ رمان های پلیسی،عاشقانه، علمی و تخیلی می روند.آن ها وقت خود را صرف خواندن کتاب هایی می کنند که مهارت هایشان را افزایش دهند.

  افراد پولدار حداقل 50 ساعت یا بیشتر در هفته کار می کنند. در حالی که تنها 43 درصد افراد فقیر این کار را انجام می دهند. /ثروت

   

  منابع مرتبط:

  https://www.clevergirlfinance.com/blog/poor-vs-rich/

   

  امتیاز شما به این صفحه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  اختلالات گفتاری کودکان
  گامافوبیا یا ترس از ازدواج

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بستن
  منو
  بستن

  سبد خرید

  بستن

  بستن

  دسته بندی ها

  Call Now Button