داروی جدید آلزایمر

 • خبر بسيار مهم انجمن جهاني آلزهايمر،
  موفقيت داروي Aducanumab براي بيماري آلزهايمر در كارآزمايي هاي باليني

  دوستان و همکاران محترم انجمن جهاني آلزهايمر

  .
  دو شرکت دارویی اعلام کردند که در حال تایید داروی جدید خود به نام Aducanumab، برای عرضه به بازار هستند.این دارو، دستاورد یک درمان تحقیقاتی برای بیماری آلزهایمر زودرس می باشد که آنالیز های اخیر، کاهش علائم بالینی را در افراد مبتلا به بیماری آلزهایمر زودرس، نشان داده است.
  این یافته بزرگ در پی قطع فاز سوم مطالعات بالینی ENGAGE وEMERGE در ماه مه گذشته، که بر طبق نظر کمیته نظارت، موفقیت در این پروژه بعید به نظر می رسید، ارائه شد. با این وجود، هنگامی که نتایج بیشتری از این مطالعه ارائه گردید، با مشاوره سازمان غذا و داروی امریکا(FDA)، این دو شرکت دارویی به تاثیر قابل توجه و معنی دار داروی Aducanumab در بیماران پی بردند.

  به دلیل این که در پانزده سال گذشته، چنین موفقیتی اتفاق نیفتاده بود، نتایج این تحقیق بسیار حائز اهمیت است چرا که به گفته بایوژن این موضوع می تواند منجر به بهبود شناخت و عملکرد و همچنین بهبود فعالیت های روزمره همانند انجام کارهای منزل و پیش بردن فعالیت های خارج خانه به طور مستقل، بشود.
  انجمن جهاني آلزهايمر
  به همکاری های نزدیک خود با كمپاني هاي دارويي بایوژن و ایسای ادامه خواهد داد و به منظور حمایت از پیشرفت در زمینه شناسایی و تشخیص، دردسترس بودن متخصصین و دسترسی به مراکز درمانی شامل کار با هیئت دولت، جهت اطمینان حاصل کردن از آماده بودن این ارگان ها برای توسعه داروی Aducanumab در آینده، وارد عمل می شود.
  گام بعدی برای بیوژن، درخواست مجوز بیولوژیک از FDA تا سال 2020 می باشد. آن ها همچنین این دارو را برای بیماران واجد شرایطي که قبلا در مطالعات بالینی حضور داشتند، پیشنهاد خواهند کرد. در حال حاضر آزمایش بالینی این دارو بر روی بیماران جدید انجام نمی شود.
  اطلاعات بیشتر از این دارو در كنگره CTAD در ماه دسامبر و در سي و چهارمين کنفرانس بین المللی ADI در سنگاپور در مارس 2020، در دسترس خواهد بود.
  برای کسب اطلاعات بیشتر مي توانيد از وبسايت ما بازديد نماييد.
  https://www.alz.co.uk

  امتیاز شما به این صفحه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  آلودگی و آلزایمر
  ازدواج و درونگرایی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بستن
  منو
  بستن

  سبد خرید

  بستن

  بستن

  دسته بندی ها

  Call Now Button