logo (1)

دستگاه Delight pro

دستگاه Delight pro

بیشتر ما بعد از یک روز شلوغ کاری هنگام خواب از نشخوارهای ذهنی رنج می‌بریم که باعث دیر خوابیدن و در نتیجه کاهش عملکرد در روز بعد می‌شود. اما دیر به خواب رفتن‌ دلایل دیگری هم می‌تواند داشته باشد از جمله کمبود سروتونین در مغز. /دستگاه Delight pro

تحریک دیداری-شنیداری Audio-Visual Entrainment روشی است که با تولید پالس‌های نور و صدا در فرکانس‌های مشخص به طور تدریجی و ایمن امواج مغزی را به سمت الگوهای مشخصی هدایت می‌کند. کمپانی Mind Alive با بیش از 35 سال سابقه، از گذشته تا کنون در حال طراحی و تولید محصولات تقویت ذهن بوده و تحقیقات گسترده‌ای انجام داده است و دستگاهی طراحی کرده که با ادغام صوت و تصویر (AVE) و تحریک الکتریکی (CES) با پنج پروتکل می‌تواند مشکلات خواب شما را بدون نیاز به راهکارهای پیچیده حل کند. عملکرد آن به این صورت است که بر روی فرکانس‌های مغزی مختلف مانند آلفا، تتا، دلتا، SMR تاثیر می‌گذارد و به بهبود خواب و کنترل استرس و متعادل کردن سروتونین به شما کمک می‌کند.

دستگاه Delight pro پنج دسته افزایش انرژی، مدیتیشن، تقویت‌کننده مغز، خواب و بهبود خلقی دارد و پنج نوع پخش آهنگ خودکار sound sync و پنج مکان برای ذخیره جلسات دارد. این جلسات کاملا آزمایش شده‌اند و مقالات متفاوتی در این رابطه نوشته شده تا از موثرترین نتایج اطمینان حاصل شود.

.

یک جلسه ی SMR/Beta دستگاه “DAVID Delight Pro” کمپانی Mind Alive می تواند یک شروع پرشی برای مغز از درگیری ها باشد.

یک جلسه فقط به مدت  15 دقیقه جایی است که فرد درگیر، احساس می کند وضوح ذهنی اش افزایش یافته است و روی احساساتش کنترل بهتری دارد و کیفیت خوابش بهبود یافته است.

دستگاه AVE یا دستگاه تحریک دیداری شنیداری کمپانی Mind Alive به شما کمک می کند که کیفیت زندگی خود را بهتر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
بستن

سبد خرید

بستن

بستن

دسته بندی ها

فرم جستجو

Call Now Button