رابطه بی سر انجام!

 • آشنایی با علائم و نشانه های رابطه بی سر انجام، میتواند در استحکام و پایداری روابط عاطفی به افراد کمک شایانی نماید. به طور کلی، برقراری تعامل عاطفی جزئی لاینفک و اجتناب ناپذیر در زندگی افراد به شمار می رود. بسیاری از افراد به علت برآورده ساختن نیازی های عاطفی و احساسی خود، به سمت و سوی برقراری روابط عاطفی سوق پیدا می کنند. بر همین اساس و در مواقعی روابط عاطفی به سمتی پیش می رود که برای هر دو طرف نوعی احساس بی اعتمادی و نا اطمینانی بروز پیدا می نماید.

  در چنین شرایطی، دو طرف رابطه نمی توانند با اطمینان از احساس مشترک میان همدیگر حرف و سخت به میان آورند. بنابراین برقراری تعامل احساسی به همان میزان که شور انگیز و جذاب تلقی می شود، به همان میزان نیز پر آشوب و التهاب آور می باشد. به منظور اطمینان حاصل کردن از راستی و درستی احساس به وجود آمده در بین دو طرف، آگاهی یافتن از علائم و نشانه های رابطه بی سر انجام می تواند مثمر ثمر و مطلوب باشد.

  از سوی دیگر، از جمله دستاوردهای لذت بخش و دلنشین هر فرد در طول زندگی خود، بهره مندی از تعامل عاطفی پایدار و موفق می باشد. ناگفته نماند که تعامل عاطفی موفق پشتوانه محکمی برای مقابله با چالش ها، مشکلات و معضلات زندگی محسوب می شود. بر همین اساس، با اطلاع از نشانه های رابطه بی سر انجام می توان بستر مناسب برای محقق ساختن یک رابطه پایدار و همیشگی را فراهم آورد.

  لزوم آگاهی از نشانه های رابطه بی سر انجام

  نشانه های رابطه بی سر انجام به شکل ها و اقسام مختلف می تواند در هر رابطه ای بروز پیدا نماید. به طور کلی، برقراری روابط عاطفی و عاشق بودن، در زمره اتفاقات مهم و سرنوشت ساز زندگی اشخاص تلقی می شود. در برخی مواقع، رابطه های عاطفی از مسیر اصلی خود خارج شده و سرانجام خوب و مطلوبی را برای فرد رقم نمی زند. به همین جهت، با دانستن نشانه های رابطه بی سر انجام میتوان هر چه سریع تر و زود تر نسبت به تمام کردن چنین رابطه هایی اقدام نمود.

  اگرچه وارد شدن به یک رابطه احساسی و عاطفی، با لحظه های شیرین و لذت بخش پیوند خورده است، اما با گذشت زمان و بروز مشکلات و معضلات، آن روی رابطه نیز در معرض نمایش افراد قرار می گیرد. از طرفی، با مواجه شدن با هر چالش و مشکلی، تمام کردن و قید رابطه را زدن، راهکار معقولی به شمار نمی آید.

  امتیاز شما به این صفحه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  چسبندگی عاطفی
  چگونه اشتباهاتم در رابطه عاطفی را جبران کنم ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بستن
  منو
  بستن

  سبد خرید

  بستن

  بستن

  دسته بندی ها

  Call Now Button