logo (1)

طلاق

 • طلاق در کمین افرادی با ۵ ویژگی!!
  خودشیفتگی
  خودشیفتگی باعث می‌شود میان نقش‌های زناشویی تعادل برقرار نشود. یک فرد خودشیفته هیچ‌گاه نمی‌تواند واقعیت را درباره خودش ببیند و مسئولیت نقش خود را به عهده بگیرد. در بسیاری از موارد، وقتی اشتباهی رخ می‌دهد یا هر نوع اختلاف دیگری ایجاد می‌شود، او هرگز خودش را سرزنش نمی‌کند و همیشه تمایل دارد نقش قربانی را بازی کند.

  تودار بودن
  وجود اختلاف نظر میان زوج‌ها اجتناب ناپذیر است، اما مهم این است که دو طرف، نارضایتی هایشان را با یکدیگر در میان بگذارند. اگر این کار به طور موثری انجام شود، به حل شدن مشکلات و بهبود روابط همسران کمک قابل توجهی می‌کند.

  داشتن خود شکننده و متزلزل
  فردی که دارای شخصیت متزلزلی است و اعتماد به نفسش به آن چه دیگران می‌گویند یا انجام می‌دهند بستگی دارد، به احتمال زیاد هر اندازه که بتواند به دنبال توجه، عشق و تایید اطرافیانش خواهد بود.

  اگر این صفات اخلاقی را داریم، چه کنیم؟
  اگر یک یا چند مورد از این صفات اخلاقی را در خودتان می‌بینید، صحبت کردن با همسرتان اولین کار درستی است که باید انجام بدهید. شاید همسرتان بتواند ایده‌هایی برای این‌که متفاوت عمل کنید، در اختیارتان قرار دهد. اما اگر احساس نیاز می‌کنید، بهتر است پیش از آن که مشکلات جدی تری ایجاد شود با یک مشاور خانواده یا یک درمانگر مشورت کنید…..

   

  امتیاز شما به این صفحه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منو
  بستن

  سبد خرید

  بستن

  بستن

  دسته بندی ها

  فرم جستجو

  Call Now Button