logo (1)

عشق ورزیدن چیست ؟

عشق ورزیدن
 • عشق ورزیدن چیست ؟

  به خودتان بیشتر عشق بورزید. /عشق ورزیدن

  در نهایت وقتی از رابطه ای که کار نمی کند بیرون می آیید و به جلو حرکت می کنید به خودتان عشق ورزیده اید. برای برخی این سخت ترین قسمت است. باور به اینکه شما لایق این هستید که با کسی در ارتباط باشید که به شما عشق می ورزد و با شما خوب رفتار می کند مستلزم این است که شما خودتان را با ارزش و دوست داشتنی بدانید.

  اگر حتی فکر این موضوع برای شما دلهره آور است چونکه گفتگوی درونی شما مملو از تردیدهای منفی، انتقاد و نفرت از خود است ممکن است شما نیاز به کمک حرفه ای داشته باشید. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که کسی با شما بهتر از آنچه خودتان با خودتان رفتار می کنید رفتار کند.

  .

  بخشیدن خود بخش مهمی از دوست داشتن خود است. اگر به عقب برگردید ممکن است فکر کنید که می توانستید بعضی کارها را متفاوت انجام دهید اما غیرممکن است که بتوانید بگویید در آنصورت چه نتایجی ببار می آمد.

  سرزنش کردن خود با لحنی ملامتگرانه اتلاف بیهوده انرژی است که تنها هیجانات منفی بیشتری تولید می کند و فرایند بهبودی را با تاخیر روبرو می سازد. به جای این کار به رنج خود معنا دهید. تمام روابط چیزی برای آموختن به ما دارند. همینکه بر نقش خود در این که این رابطه خوب پیش نرفت صحه بگذارید قدم مهمی در فرایند یادگیری است.

  زمانی که دو نفر در رابطه هستند اوضاع هرطور که پیش برود هر دو نفر در آن نقش دارند. زمانی که شما به این بینش دست پیدا کنید و متوجه نقش خود باشید در موقعیتی قرار می گیرید که متفاوت عمل خواهید کرد. اگر به این نتیجه رسیدید که بهتر است تغییراتی در رفتار خود بدهید مانند برقراری روابط بهتر یا بهبود مهارت های ارتباطی آن زمان شانس خود را برای اینکه رابطه بعدی شما خیلی بهتر باشد افزایش می دهید.

  ما به رابطه با دیگران نیاز داریم تا خودمان را بهتر ببینیم. هر رابطه ای تصویر ما را به خودمان منعکس می کند تا ببینیم با جهان چطور تعامل می کنیم. هیچ رابطه ای فقط به این دلیل که به پایان رسیده اشتباه نبوده است. اگر شما رشد کرده باشید و چیزی یاد گرفته باشید که بتوانید خودتان را بهتر کنید بنابراین این رابطه هدفمند و موفقیت آمیز بوده است.

  امتیاز شما به این صفحه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منو
  بستن

  سبد خرید

  بستن

  بستن

  دسته بندی ها

  فرم جستجو

  Call Now Button