logo (1)

زنهایی که طرد می شوند

عصبانیت زنان

وقتی زنها عصبانی می شوند!

👈زنها وقتی عصبانی می شوند قدرت جسمی شان از بین می رود اما به همان ترتیب قدرت زبانی بالایی دارند. یک زن در عصبانیت تمام بدی هایی که در طول عمرش به او کردید را در پنج دقیقه طوری جلوی چشمانتان میاورد که باور نمی کنید.
👈غرزدن از ویژگی های بارز همه زنان است. یک زن را وقتی عصبانی کردید عواقبش را تا یک هفته و گاهی تا یک ماه باید بپذیرید زنها ماجرای عصبانیت شان را در تمام این مدت با خود حمل می کنند. /عصبانیت زنان

وقتی مردها عصبانی می شوند!

👈وقتی مردها عصبانی می شوند قابلیت انقباض عضلات دستانشان بالا می رود مردها در عصبانیت فقط دوست دارند از موضوع فرار کنند، آنها به حل مسئله فکر نمی کنند تلاش نکنیم تا متقاعدشان کنیم.
👈مردها در عصبانیت، شخصیتی بد بین بددهن و نا مهربان دارند فقط یک راه دارد سکوت کنید. وقتی سکوت کنید زودتر آرام می شوند وقتی آرام شدند راحتتر متقاعد می شوند.

 

مردها چه زن هایی را ترک می کنند؟

 

زنان توجه_طلب (هیسترونیک)
زنانی هستند که دوست دارند مورد توجه واقع شوند، دلشان می خواهد گرم و قدرتمند به نظر برسند در صورتی که به شدت در پشت صحنه، یخ زده اند.

زنان مهرورز حمایتگر
این گروه از زنان، مردان را با کودکان خود، اشتباه گرفته اند. دلشان می خواهد مانند یک مادر، شش دانگ مراقب شوهر خود باشند.

زنان بچسب (سریش)
این گروه از زنان، به شدت گیر می دهند. در محبت و بی محبتی، افراط می کنند. دلشان می خواهد همه جا به همسر خود منگنه شوند. این گروه از زنان گاهی آن قدر در مهرورزی افراطی هستند که مردان را از خود دور می کنند.

زنان شکاک
این گروه از زنان به طرز شگفت انگیزی به همسر خود شک دارند. به طور مداوم در جست وجوی نشانه ای از خیانت، هستند. این زنان بدون مقدمه به دنبال مردشان راه می افتند و او را تعقیب می کنند.

زنان مردنما
این خانم ها، دوست دارند کارهای مردانه انجام دهند و به طرز عجیبی از ظرافت زنانه، دور مانده اند. مردانی که با این گروه زندگی می https://t.me/memoryinstitute کنند؛ مردانگی خود را از یاد می برند. /عصبانیت زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
بستن

سبد خرید

بستن

بستن

دسته بندی ها

فرم جستجو

Call Now Button