معرفی دکتری روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی

 • معرفی دکتری روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی
  دوره دکتری روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی، به ایجاد فرصت های مناسب و امکانات آموزشی ویژه برای تعلیم و تربیت این کودکان و شکوفاسازی حداکثر توانایی های ذهنی و جسمی آنان می پردازد. در این دوره با استفاده از روش های تحقیق پیشرفته و وسایل و امکانات کامپیوتری، دانشجویان با جدیدترین یافته های علمی و پژوهشی، آشنا می شوند. آشنایی متخصصین با جدیدترین یافته های علمی و پژوهشی باعث می شود که آن ها نقش موثری در جهت رفع نیازهای کشور، تحقق اهداف دانشگاه، رسیدن به استقلال فرهنگی و علمی و گسترش مرزهای دانش ایفا نمایند.

  هدف این رشته کسب مهارتها و دانشهای لازم برای انجام پژوهش در زمینه های مربوط به روانشناسی، آموزش و توانبخشی کودکان استثنایی است.

  بازار کار دکتری روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی
  بازار کار دکتری روانشناسی کودکان استثنایی در دانشگاه های دولتی و غیر دولتی، سازمان های آموزش و پرورش استثنایی، بهزیستی کشور، پرورش استعدادهای درخشان، بنیاد شهید و نظایر آن جهت آموزش و پرورش و توانبخشی کودکان و دانش آموزان با نیازهای ویژه می باشد.

  رشته های مجاز برای شرکت در آزمون دکتری روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی
  فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته های علوم تربیتی در تمامی گرایش ها، روانشناسی در تمامی گرایش ها، گفتار درمانی و توانبخشی (علوم پزشکی)، میتوانند در آزمون دکتری روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی شرکت کنند.

  امتیاز شما به این صفحه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  معرفی دکتری روانشناسی تربیتی
  معرفی دکتری روانشناسی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بستن
  منو
  بستن

  سبد خرید

  بستن

  بستن

  دسته بندی ها

  Call Now Button