logo (1)

پورن شدیداً احساس طردشدگی را در مردان تقویت میکنند.

 • پورن شدیداً احساس طردشدگی را در مردان تقویت میکنند.

  مرد با نمایش زنان افسونگري روبرو است که بدنهایشان تکرار میکنند: بله، من خواهان سکسم. سکس را بیشتر و بیشتر میخواهم. این پیام مرد را تحریک میکند.

  زمانی که گرفتار چنین دنیاي خیالیی میشود، یا آنگاه که در جریان زندگی، خیالاتی از این دست به سراغش میآیند، حس میکند فقط اوست که از سکس داغ و پرشور و حرارت محروم است. حتی اگر رابطه داشته باشد، فکر میکند اشکالی وجود دارد.

  کافی است شریک جنسی سر خلق به نظر نیاید تا چمن آن طرف صفحه ي تلویزیون به مراتب سبزتر دیده شود. متأسفانه مرد نیاز واقعی اما پنهان  زن براي سکس را تشخیص نمیدهد. او متوجه نیست که با کمی حمایت عاطفی زوجش میتواند به چه مرتبه اي از سرخوشی برسد.

  مرد چون خواهش علنی زن را نمیبیند، فکر میکند براي به دست آوردن آن باید به داخل حلقه ي بسکتبال بپرد. اشکال کار کاملاً پیداست: سکس نخواستن زن، مرد را دچار ناتوانی میکند. اما، چه دلمشغولی بیموردي! زن حقیقتاً سکس را دوست دارد؛ منتها براي آن که به اندازه ي مرد میل جنسی اش نمایان شود، نیاز به احساس عاشقانه و کمی نوازش دارد.

  گاهی تمایلات جنسی او را میتوان با هدیه ي یک شاخه گل یا تمیز کردن آشپزخانه برانگیخت- به همین سادگی. بله، خانم عزیز، شوهر شما هرچه بیشتر سکس را در پورنو میبیند، احساس طردشدگی اش بیشتر شده و شیفتگی جنسی اش را به شما بیشتر از دست میدهد.

  علت هم به هیچوجه به خاطر فقدان تشابه اندام شما با اندام زنان ایده آل نیست، بلکه میل آشکار به سکس را در شما نمیبیند، از این رو احساس طردشدگی و محرومیت میکند.

  مراقب باشید! برایتان بسیار حیاتی است که بدانید در درجه ي اول مرد مجذوب اندام آن زنان نمیشود، بلکه پیامشان که حاضر و آماده براي سکس اند، او را جذب میکند.

  بنابراین، اگر میخواهید همسرتان را شیفته ي خود نگه دارید، لازم نیست به رقابت با زنان فانتزي پورنو بپردازید و خود را بُکشید تا اندام بی عیب و نقصی داشته باشید.

  به جاي آن، روي ارتباط مثبت و دادن پیامهایی که مرد را از احساس طردشدگی دور کند، کار کنید.

  امتیاز شما به این صفحه

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منو
  بستن

  سبد خرید

  بستن

  بستن

  دسته بندی ها

  فرم جستجو

  Call Now Button