logo (1)

چگونه با استفاده از دستگاه آر تی ام اس بیماران کرونایی که برای آنها مه مغزی ایجاد شده است را درمان کنیم؟

کرونا نه تمام شده و نه آثارش به این زودی ها تمام می شود. تاثیراتی که این ویروس در زندگی اجتماعی انسان ها گذاشت بسیار عمیق بود. اما نکته ی اصلی این است که باید بتوانیم زندگی فردی را به صورت درست ادامه دهیم تا در نهایت زندگی اجتماعی ما تحت تاثیر آن قرار بگیرد و مشکلات کمتر شود. مه مغزی یکی از مشکل هایی است که افراد را به خود مبتلا می کند. شاید تا به الان این کلمه را نه در مقاله ای خوانده اید و نه در جایی شنیده اید. مه مغزی را میتوانید با نام دیگرش یعنی اختلال شناختی نیز بشناسید. این دردسر مغزی می تواند عملکرد شما را به طور محسوسی کاهش دهد؛ برای اینکه بتوانید از تبعات این مشکل رهایی یابید، از دستگاه آر تی ام اس کمک بگیرید. البته به یاد داشته باشید که مه مغزی فقط مربوط به عوارض بیماری کرونا نیست.

مه مغزی

مه مغزی بواسطه ی کرونا چگونه ایجاد می شود؟

زمانی که فردی به بیماری کرونا مبتلا شود با توجه به علائمی که در او بوجود می آید می توانیم تشخیص دهیم که او به چه نوعی از این ویروس مبتلا شده است. اساساً همین علائم است که نوع ویروس را تعیین می کند. در یک نوع از ویروس کرونا که علائم آن به مدت 28 روز بعد از ابتلا مشخص می شود، شاهد بوجود آمدن مه مغزی هستیم و البته در مواردی هم از دست دادن کنترل فردی را مشاهده کرده ایم. به طور علمی و قطعی نمی توانیم مشخص کنیم که کدام موارد باعث بوجود آمدن این نوع از ویروس کرونا می شود ولی احتمال ابتلای بعضی افراد که در گروه های سنی خطر و حساس قرار دارند بیشتر از دیگران است؛ در نتیجه سعی کنید هیچ وقت رعایت دستورالعمل های بهداشتی را ترک نکنید تا دچار این مشکل نشوید.

علائم مه مغزی در بیماران کرونایی چیست؟

اگر خدایی نکرده کرونا بلند مدت را تجربه کنید، در بخش مغز و عملکرد بخش های مختلف مغز تاثیرات منفی آن را مشاهده خواهید کرد. بخشی از تاثیراتی که در بیماران مشاهده شده را برای تان ذکر می کنم. برخی از این موارد عبارتند از:

  • عملکرد ضعیف حافظه :

اگر در زمانی که حافظه ی شما بیماری کرونا بلند مدت را تجربه نکرده بودید، می توانست به سرعت مسائل را تحلیل کند ولی بعد از ابتلا به این نوع از کرونا دیگر توانمندی و سرعت تحلیل قبلی را نداشتید، باید بگویم برای شما مه مغزی بوجود آمده است. البته نگران نباشید برای درمان میتوانید از دستگاه آر تی ام اس استفاده کنید.

  • اختلال حواس :

اگر جز کارگران عادی یا کارگران دورکار هستید و دچار این نوع از کرونا شدید باید هر چه سریعتر برای درمان خود اقدام کنید. اختلال حواسی که این نوع کرونا ایجاد می کند به نوعی است که در انجام وظایف محوله و مدیریت آنها دچار مشکل می شوید.

چگونه دستگاه آر تی ام اس به بیماران کرونایی کمک می کند؟

دستگاه آر تی ام اس اگر چه ناشناخته است ولی می تواند به عوارضی که کرونا بلند مدت ایجاد کرده است، کمک کند. خب قطعاً این بیماران جز رمد سیور و داروهای دیگر به راه های درمانی دیگری نیز احتیاج دارند. زمانی که علائم مشکلات مغزی و اختلال شناختی در بیمار کرونایی ایجاد شود، می توانید از دستگاه آر تی ام اس استفاده کنید.

این دستگاه بدون اینکه بیمار را تحت بیهوشی های موضعی یا کامل قرار دهد، میتواند درمان خود را آغاز کند. یعنی با تشخیص پزشک معالج می توانید به مدت زمانی که او برای شما تعیین می کند زیر این دستگاه قرار گیرید و دستگاه انرژی های مغناطیسی فعال را به امواج منفی که در ذهنتان وجود دارد ارسال می کند. اگر جز دسته ی کارفرمایان و صاحبان کسب و کارها می باشید و در حال از دست دادن بخش عمده ای از کارگران تان و یا کارگران دورکار خوبتان هستید، میتوانید این راهکار درمانی یعنی استفاده از دستگاه آر تی ام اس را برای آنها اجرا کنید. شاید برایتان سوال پیش آید که بگویید:

نتیجه ی این هزینه ی درمانی برای من کارفرما چیست؟ پاسخ چنین است که: در مدت زمانی کوتاه، نتیجه های بلند مدت خوبی را دریافت خواهید کرد و این سرمایه گذاری معنوی و کوتاه مدت به صورت سرمایه ی گذاری بلند مدت در قالب نیروی انسانی به شما باز خواهد گشت. در نتیجه نه تنها سرمایه ای را از دست نداده اید بلکه سود این کار را هم از طریق درمان کارگران خوبتان دریافت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
بستن

سبد خرید

بستن

بستن

دسته بندی ها

فرم جستجو

Call Now Button