دپارتمان مشاوره و آموزش | کلینیک اعصاب و روان راه احیاء
blank

دپارتمان مشاوره و آموزش

دپارتمان مشاوره آموزشی و تحصیلیکلینیک راه احیاء با هدف راه اندازی بخش مشاوره تحصیلی نوجوانان و همچنین بزرگسالان پایه گذاری شده و با برگزاری جلسات مشاوره فردی با دانش آموزا و والدین محترم این عزیزان وهمچنین دانشجویان عزیز به بررسی مسائل و مشکلات تحصیلیشما و یا فرزندتان خواهد پرداخت.

دریافت مشاوره علمی و کاملا تخصصی که با در نظر گرفتن استعداد و علاقه فرد صورت میگیرد می تواند مسیر و راه مناسب تری پیش روی فرزندان ما بگشاید. راهنمایی این عزیزان با استعداد یابی صحیح ازطریق مصاحبه فردی، تست های استاندارد هوش، روان شناختی ،استعدادیابی  تحصیلی، میسر می گردد.

درک این موضوع بسیار حائز اهمیت است ؛ گاه مشکل تحصیلی ناشی از عدم توجه و تمرکز ما در کلاس درس و یا در خواندن مطالب درسی نیست. نمرات کم، افت تحصیلی و بی انگیزگی ما د درس خواندن می تواند ناشی از افسردگی ، اضطراب ، مشاجرات خانوادگی و از این قبیل مشکلات

باشد.

کلینیک راه احیا با مشاوره های فردی و حل مسائل فردی مراجع ، سعی بر حل مشکلات تحصیلی فرد می نماید. پروتکل یا برنامه مشاوره های تحصیلی شامل مشاوره فردی، برنامه ریزیتحصیلی، مشاوره تغذیه، آموزش تند خوانی، آموزش تکنیک های افزایش توجه و تمرکز ، انتخاب رشته و مشاوره شغلی می باشد. همچنین مشکلات ویژه افراد از قبیل اختلالات یادگیری مور بررسی و درمان قرار خواهد گرفت.

جهت
بستن

سبد خرید

از اینکه شما وارد شدید خوشحالیم !

رمز به آدرس ایمیل شما ارسال میشود.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

قبلا ثبت نام کردید؟

دسته بندی ها

تماس سریع