• 1 ساعت مشاوره تلفنی اختلالات جنسی 80,000 تومان

  از آنجاییکه بسیاری از مسایل زناشویی به مشکلات جنسی زوجین بر میگردد روانشناسان هر روزه سعی بیشتری در آگاهی رسانی اختلالات جنسی و همچنین پاسخگویی به سوالات مربوط به مسایل جنسی دارند.

  از پرسیدن و مطرح کردن سوالات خود به متخصصان حوزه سلامت خجالت نکشید و با آگاهی از تمایلات، اختلالات و انحرافات جنسی روابط سالمی برقرار کنید

  مشاور مربوطه : خانم مونا خاکشور.روانشناس بالینی.

 • 1 ساعت مشاوره تلفنی اضطراب (پنیک یا حملات هراس) 80,000 تومان

  اضطراب به میزان معمول برای زندگی انسان ضروری است زیرا موتور محرکی به حساب می آید تا افراد انجام مسولیت های روزانه خود را به تعویق نیندازند.اما وقتی اضطراب از حد نرمال فراتر می رود در کارکردهای فرد ایجاد مزاحمت کرده و او را به طور کلی از انجام هر گونه فعالیت باز میدارد.

  شما می توانید با انجام مشاوره تلفنی از راهنمایی متخصصان ما کمک گرفته و در جهت حل مساله خود قدم مثبتی بردارید.

 • 1 ساعت مشاوره تلفنی کودک (فرزند پروری) 80,000 تومان

  کودکان ما نیاز به برقراری رابطه موثر با والدین خود دارند.خصوصا در جوامع امروزی که مشغله زندگی مکانیکی وقت کمتری را در اختیار پدر و مادرها برای گذراندن وقت با فرزندانشان گذاشته، نیاز به مشاوره و آگاهی از نحوه صحیح فرزندپروری بیش از پیش احساس می شود

  مشاور مربوطه: خانم مونا یوسفی.روانشناس بالینی

 • 1 ساعت مشاوره تلفنی نوجوان 80,000 تومان

  نوجوانی سن گذار از مرحله کودکی به بزرگسالی است. نوجوان نه کودک است که رتارهای کودکانه گذشته را انجام دهد و نه آنقدر به پختگی بزرگسالی رسیده است که بتواند کاملا مستقل عمل کند. در این سن نوجوانان به حمایت عاطفی بسیار زیادی نیاز دارند. سوالاتی با ماهیت من کیستم ؟ ذهن نوجوان را به شدت به خود مشغول می کند.نوجوانان باید تا حد مشخصی نیاز به استقلال را در خود ارضا کنند . این سن مهمترین سن برای شکل کرفتن اعتماد بنفس در آنهاست.

  والدین عزیز و همچنین دوستان نوجوان می توانند از متخصصان ما در این حوزه مشاوره تلفنی بگیرند.

  مشاور مربوطه : خانم مهرناز هوشمند.روانشناس بالینی

 • پکیج ترک سیگار 490,000 تومان

  نیکوتین ماده شیمیایی روان‌گردان اصلی و اعتیادآور موجود در سیگار است.مصرف نیکوتین بزرگترین عامل منفرد قابل پیشگیری مرگ و میر در سطح جهان است.نیکوتین به وسیله سیگار کشیدن به درون ریه‌ها وارد می‌شود و در عرض مدت ۷ ثانیه به مغز می‌رسد.سیگار کشیدن بیشتر از همه منجر به بیماری‌های قلبی، کبدی و ریوی است. مصرف سیگار ریسک فاکتور اصلی برای بیماری‌هایی همچون سکته قلبی، سکته مغزی، بیماری‌های مزمن انسدادی ریه، شامل آمفیزم و برونشیت مزمن و سرطان (به خصوص سرطان ریه، سرطان حنجره و سرطان پانکراس) است، همچنین سیگارکشیدن می‌تواند منجر به بیماری‌های عروق محیطی و پرفشاری خون شود. شروع زود هنگام سیگار کشیدن در طول زندگی و کشیدن سیگار با درجه قطران بالاتر ریسک بروز این بیماری‌ها را افزایش می‌دهد.

 • پکیج درمان حملات پانیک 228,000 تومان

  این پکیج شامل نقشه مغزی ،ویزیت و همچنین یک جلسه مشاوره و روان درمانی می باشد. در صورت ادامه مشاوره ،10 درصد تخفیف به شما تعلق خواهد گرفت..

  لازم به ذکر است تعداد جلسات بستگی به نظر مشاور دارد..

 • پکیج درمان سندروم روده تحریک پذیر 216,000 تومان

  سندرم روده تحریک‌پذیر یا آی‌بی‌اس نوعی اختلال در عملکرد روده است که با درد مزمن در ناحیه شکم، احساس ناراحتی، نفخ و تغییرات در عادات روده‌ای،بدون هرگونه علت ارگانیک دیگری، مشخص می‌شود. اسهال یا یبوست می‌توانند علامت غالب باشند که ممکن است به صورت متناوب ظاهر شوند

  یک واقعهٔ استرس‌زا در زندگی یا شروع بلوغ، می‌تواند بدون علت پزشکی دیگری، آغازگر آی‌بی‌اس باشد

  علت سندرم روده‌تحریک‌پذیر شناخته شده نیست، اما چندین فرضیه پیشنهاد شده‌است. عفونت‌های حاد دستگاه گوارش خطر گسترش و توسعه آی بی اس را افزایش می‌دهد. عوامل دیگری که احتمال ابتلا به انواع این سندرم به‌غیر از نوع بعد از عفونت را زیاد می‌کنند، جوانی، تب طولانی مدت، اضطراب و افسردگی می‌باشند

 • پکیج درمان فیبرومایالژیا 270,000 تومان

  این پکیج شامل یک جلسه مشاوره و یک جلسه دستگاه آر تی ام اس می باشد.

 • پکیج درمان وسواس 228,000 تومان

  این پکیج شامل نقشه مغزی ،ویزیت و همچنین یک جلسه مشاوره و روان درمانی می باشد.

  لازم به ذکر است تعداد جلسات بستگی به نظر مشاور دارد.

  در صورت ادامه مشاوره ،10 درصد تخفیف به شما تعلق خواهد گرفت.

 • نیم ساعت مشاوره تلفنی 60,000 تومان

  کلینیک راه احیا برای دوستان عزیزی که دسترسی به مراکز مشاوره ندارند نیز راه حلی اندیشیده.

  شما مراجعان عزیز می توانید از طریق تماس تلفنی با متخصصین ما از خدمات مشاوره ای بهره مند شوید . شما می توانید مسایل خود را در هر حوزه ای که باشد (مشکلات خانوادگی،زناشویی، با مشاورین در میان گذاشته و راهنمایی لازم را دریافت نمایید..

 • یک ساعت مشاوره تلفنی 120,000 تومان

  کلینیک راه احیا برای دوستان عزیزی که دسترسی به مراکز مشاوره ندارند نیز راه حلی اندیشیده.

  شما مراجعان عزیز می توانید از طریق تماس تلفنی با متخصصین ما از خدمات مشاوره ای بهره مند شوید . شما می توانید مسایل خود را در هر حوزه ای که باشد (مشکلات خانوادگی،زناشویی، با مشاورین در میان گذاشته و راهنمایی لازم را دریافت نمایید..

به اشتراک گذاری این صفحه در :
منو
بستن

سبد خرید

بستن

بستن

دسته بندی ها

Call Now Button